Strona główna > Znajdź zagranicznego partnera
Znajdź zagranicznego partnera
 
     
 
     
 
     
 EVBN EU-VIETNAM BUSINESS NETWORK
Krajowa Izba Gospodarcza, będąc członkiem Konsorcjum, które w ramach projektu unijnego powołało ośrodek EVBN EU – VIETNAM, zachęca  wszystkie firmy zainteresowane współpracą z rynkiem wietnamskim oraz regionem krajów ASEANU do współpracy z w/w placówką.
Więcej…
EAST INVEST
Krajowa Izba Gospodarcza, jako uczestnik Konsorcjum Eurochambres, realizuje Program EAST INVEST w ramach Partnerstwa Wschodniego. Celem jego jest wspieranie małej i średniej przedsiębiorczości oraz budowanie sieci powiązań biznesowych miedzy Unią Europejską a krajami tego Regionu poprzez organizacje szkoleń, konferencji, spotkań B2B w krajach UE oraz Białorusi, Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Mołdowy i Ukrainy.
Więcej…
PIEMONTE DESK Współpraca z Regionem Piemontu
W Krajowej Izbie Gospodarczej działa Piemonte Desk – przedstawicielstwo Izby Przemysłowo-Handlowej z Turynu oraz Piemonckiej Agencji ds. Internacjonalizacji. Ideą powstania Piemonte Desk był fakt istniejącej już współpracy między firmami polskimi i włoskimi z rejonu północno – zachodniego, jak również rozwijające się zainteresowanie firm piemonckich rynkiem polskim. 
Więcej…
Wsparcie polskich firm w Iranie - Joint Business Council
W 2000 roku Krajowa Izba Gospodarcza podpisała Umowę o Współpracy z Irańska Izbą Przemysłu, Handlu, Rolnictwa i Górnictwa ICCIMA i od tego czasu wspieramy obecność polskich firm w Iranie.

Pobierz Pdf
BATIMED Współpraca z Regionem Śródziemnomorza
Krajowa Izba Gospodarcza, Casablańska Izba Przemysłu, Handlu i Usług oraz Algierska Konfederacja Patronatu zapraszają przedsiębiorców oraz specjalistów z branży budowlanej do zapoznania się z dotychczas zrealizowanymi przedsięwzięciami w ramach  Projektu  BATIMED oraz do udziału w jego kolejnej  edycji.
Więcej…
GALERIA – wybrane wydarzenia promocyjne
Więcej...
ERASMUS DLA PRZEDSIĘBIORCÓW - szansą na rozwój firmy
Od maja 2012 r. Krajowa Izba Gospodarcza prowadzi  jeden  z punktów kontaktowych programu „Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców”.
Więcej…
EU-Third countries events in Milan 2015

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Promos–Agenda Izby Handlowej w Mediolanie w ramach europejskiego konsorcjum, w skład  którego wchodzą Europejski Związek Izb Przemysłu i Handlu (Eurochambres) oraz Izby Gospodarcze Hiszpanii, Polski, Paryża, regionu Rodano-Alepjskiego, Flandrii Wschodniej oraz Innovhub realizowały projekt  EU-THIRD COUNTRIES EVENTS IN MILAN.

Więcej…
Kompleksowe wsparcie rozwoju działalności przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych dla przedsiębiorstw posiadających plan rozwoju eksportu
Więcej…
Incoterms® 2010
Incoterms® 2010 to najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej do interpretacji terminów handlowych.
Więcej…
Kojarzenie Partnerów Handlowych
Krajowa Izba Gospodarcza od 1990r. świadczy usługi związane z kojarzeniem partnerów handlowych firm zagranicznych poszukujących partnerów w Polsce.
Więcej…
Usługi doradcze proeksportowe
Usługi doradcze o charakterze proinnowacyjnym świadczone są przez Krajowa Izbe Gospodarczą w zakresie poszukiwania nowych rynków zagranicznych, partnerów do wspólnych przedsięwzięć, wsparcia w działalności proeksportowej podczas misji wyjazdowych i międzynarodowych targów za granicą.
Więcej…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
 

 
 
 
 

Krajowa Izba Gospodarcza

00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4
tel: (48) 22 630 96 00
fax: (48) 22 827 46 73
więcej
 
 Newsletter

25 lat Krajowej Izby Gospodarczej
 
 Copyright © 2010 KIG | Realizacja: KIG